Hallitus 2019

Puheenjohtaja

Jarmo Sorsa
Albert Petreliuksenkatu 4 B A 9, 01370 Vantaa
p. 0400 505 175
sähköposti: jarmo.sorsa (at) gmail.com

Varapuheenjohtaja

Ilpo Haarala

p. 050 584 31 37, sähköposti: ihaarala (at) welho.com

Sihteeri

Tuija Jokela
sähköposti: tuija.h.jokela (at) gmail.com

Taloudenhoitaja ja jäsenrekisterin ylläpitäjä


Urpo Korpi
p. 0400 619451
sähköposti: upi (at) kolumbus.fi

Muut jäsenet


Pasi Juntunen, sähköposti: pasi.juntunen (at) ksbr.fi
Paula Kenkkilä, sähköposti: paula_kenkkila (at) hotmail.com
Merja Autio, p. 0400 434 941, sähköposti: merja.autio (at) bastu.net
Väinö Honkanen, p. 0500 697 479, sähköposti: vaino.honkanen (at) kolumbus.fi
Kari Nuikka, p. 040 763 9110, sähköposti: kari.nuikka (at) gmail.com
Antti Mynttinen, p. 040 216 63 71, sähköposti: antti.mynttinen (at) korsonkaikutaekwondo.com
Marko Ruohoranta, sähköposti: marko.ruohoranta (at) gmail.com

Varajäsenet

Marja Kopakkala, sähköposti: marja.kopakkala (at) luukku.com

Teea Huttunen, sähköposti: teea (at) korsonkaikutaekwondo.com

Hanna Gädda-Paasonen, sähköposti: hpaasonen (at) yahoo.com

Raimo Lilja